Agenda

vr, 10 sep @16:00 - 18:00
bier estafette
do, 16 sep @18:00 - 19:30
nieuwe leden borrel
vr, 24 sep @15:00 - 21:00
Intro reünie
vr, 24 sep @21:00 - 1:00
groot feest
do, 7 okt @20:00 - 23:59
bral

Omni-flits




Home arrow Reviews arrow Review Beaujolais 2007
Review Beaujolais 2007
donderdag 22 november 2007

Beaujolais in de SooS 2007Rond half zes was het gezellig druk met een mengeling van studenten en oud gedienden. De sfeer zat er al goed in en de wijn vloeide rijkelijk. Leuke shirts in praktisch zwart. Het KAD was er met de traditionele stokbrood met kruidenboter en Euphemia verzorgde de gegrilde frikadellen.

 

De veiling van de eerste fles was dit jaar een veiling van een bijzondere fles Beaujolais van het wijnhuis dat vorige jaar de beste Beaujolais wist te maken. De opbrengst van 50,- (dank je wel SAS) komt ten goede aan de stichting Down Syndroom.

Met 113 flessen verkocht hebben we een prima activiteit gedraaid.Naar mate de avond vorderde werden de gesprekken waziger en de stemming uitbundiger. Als ze zelfs enthousiast staan de dansen op "Hilversum III" weet je weer zeker dat het drinken van wijn rechtstreeks uit de fles niet bevorderlijk is voor je bewustzijn. Maar naast wat verplaatste kleding, zoek geraakte schoenen en overgooien met de spiegelbol is alles rustig verlopen. Het ergste wat gebeurd is, is een grote clown van stoepkrijt op het middenplein (erg he). Kortom het bleef nog lang onrustig Inholland.

 
< Vorige   Volgende >
Copyright A.S.V. Omnivas